Wiadomości

Wypadek w Skoczowie.

Data publikacji 11.01.2010

Policjanci z drogówki zabezpieczali miejsce wypadku, do jakiego doszło wczoraj rano w Skoczowie. W zderzeniu dwóch samochodów osobowych ranna została kobieta, którą odwieziono do szpitala. W ciągu minionego weekendu doszło też do kilkunastu kolizji drogowych. Jak na panujące warunki na drogach to można stwierdzić, iż upłynął spokojnie.

Policjanci z drogówki zabezpieczali miejsce wypadku, do jakiego doszło wczoraj rano w Skoczowie. W zderzeniu dwóch samochodów osobowych ranna została kobieta, którą odwieziono do szpitala. W ciągu minionego weekendu doszło też do  kilkunastu kolizji drogowych. Jak na panujące warunki na drogach to można stwierdzić, iż upłynął spokojnie.

Do wypadku doszło wczoraj o 8.30 w Skoczowie na ulicy Katowickiej. Kierujący mercedesem 28 – letni tyszanin, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z audi 80, kierowanym przez 23 – latkę ze Skoczowa. W wypadku ranna została pasażerka audi, która doznała obrażeń ciała i została odwieziona do szpitala. W ciągu całego weekendu na naszych drogach odnotowano 17 kolizji drogowych. Było to niewątpliwie wynikiem fatalnych warunków, jakie spowodował padający od piątku śnieg. Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności i zdjęcie nogi z gazu.

 

Powrót na górę strony