Wiadomości

Groźny wypadek w Brennej.

Data publikacji 14.06.2009

Policjanci z cieszyńskiej drogówk,i wyjaśniają wszystkie okoliczności wypadku drogowego, do jakiego doszło dziś tuz po północy w Brennej. Samochód kierowany przez pijanego mieszkańca Suszca, najpierw dachował a potem uderzył w słup. Cztery osoby trafiły do szpitala.

Policjanci z cieszyńskiej drogówki, wyjaśniają wszystkie okoliczności wypadku drogowego, do jakiego doszło dziś tuz po północy w Brennej. Samochód kierowany przez pijanego mieszkańca Suszca, najpierw dachował a potem uderzył w słup. Cztery osoby trafiły do szpitala.

Do wypadku doszło tuż po północy w Brennej na ulicy Leśnica. Kierujący peugeotem, 25 - letni mieszkaniec Suszca, na łuku drogi, stracił panowanie nad pojazdem i najpierw doprowadził do dachowania auta, a potem ściął słup telekomunikacyjny. W wyniku wypadku do szpitala trafiły cztery osoby podróżujące peugeotem. Oprócz kierowcy, dwie pasażerki w wieku 20 i 25 lat oraz mężczyzna również 25 - latek. Kierowca okazał się pijany, w jego  organizmie stwierdzono 1,4 promila.

Powrót na górę strony