Wiadomości

Wspólnie z Radiem Bielsko i Urzędem Miasta w Wiśle zachęcamy do noszenia odblasków

Data publikacji 07.12.2020

Dziś wspólnie z Radiem Bielsko i Urzędem Miasta w Wiśle kolejne spotkanie mające na celu poprawę bezpieczeństwa na drogach powiatu cieszyńskiego. Policjanci drogówki i prewencji przeprowadzą na terenie miasta Wisła wspólną akcję "Noś odblaski - świeć przykładem".

Dzielnicowy Komisariatu Policji w Wiśle mł. asp. Bogusław Bury wraz z profilaktykiem WRD st. asp. Szymonem Kaźmierczak przy współpracy z Radiem Bielsko będą rozdawać elementy odblaskowe wszystkim pieszym uczestnikom ruchu drogowego- wszystko po to, aby każdy z nich był bezpieczny na drodze. Akcja odbędzie się w poniedziałek 7 grudnia na placu Hoffa w godzinach od 16:00 do 16:30, następnie na parkingu w rejonie sklepu Lidl w godzinach od 16:35 do 17:05. Spotkanie to, tak jak i poprzednie tego typu akcje,  będzie na żywo transmitowane w Radiu Bielsko.
W spotkaniu będzie uczestniczył i wręczał odblaski również Burmistrz Miasta, który aktywnie włączył się w sprawę związaną z poprawą bezpieczeństwa. Przypomnijmy, że tak jak i w tym wypadku, tak i podczas poprzednich spotkań, w akcję dotyczącą promowania noszenia elementów odblaskowych bardzo aktywnie włączają się władze miast, gmin, sołectw, swoją obecnością podkreślając jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych, nie tylko dla bezpieczeństwa pieszych, ale również i kierujących.
Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w akcji, prosząc jednocześnie o zachowanie obowiązujących zasad bezpieczeństwa związanych z dystansem społecznym oraz zasłanianiem ust i nosa.

Powrót na górę strony