1% dla Olka - Wiadomości - Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie

Wiadomości

1% dla Olka

Data publikacji 16.02.2021

Aleksander Heller jest byłym policjantem z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie. Przez ostatnie lata służby pracował w ogniwie patrolowo-interwencyjnym w Komisariacie Policji w Skoczowie. Przez ponad 25 lat pracy czuwał nad bezpieczeństwem mieszkańców i niósł pomoc tym, którzy jej potrzebowali. Dziś to on potrzebuje naszej pomocy.

Pochodzący z Brennej, 48-letni Olek służył w Policji 25 lat. Niedługo po tym, jak przeszedł na zasłużoną emeryturę, uległ poważnemu wypadkowi. Upadł z wysokości kilku metrów. Jeden moment, jedna chwila i wyrok, który usłyszeli najpierw jego najbliżsi, a później on sam...

TETRAPLEGIA - paraliż czterokończynowy. Upadek okazał się na tyle niefortunny, że Olek doznał urazu kręgosłupa na wysokości kręgu C5, co doprowadziło do paraliżu czterokończynowego.

Olek - zawsze sprawny i aktywny, sam pomagał innym, dzisiaj wymaga stałej rehabilitacji i opieki najbliższych. Po ponad dwumiesięcznym pobycie na oddziale OIOM w Piekarach Śląskich, obecnie nasz Kolega znajduje się w Ośrodku Rehabilitacyjnym w Tarnowskich Górach. Rehabilitacja wiąże się z ogromnymi kosztami, których mimo wsparcia rodziny i przyjaciół, najbliżsi nie będą w stanie sami, bez pomocy osób dobrej woli, udźwignąć.

Dlatego zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie i pomoc finansową w chorobie naszego Kolegi.

Przez ponad 25 lat jako funkcjonariusz Policji niósł pomoc tym, którzy jej potrzebowali... DZIŚ ON POTRZEBUJĘ NASZEJ POMOCY...

Wplat można dokonywać poprzez portal fundację Słoneczko- www.fundacja-sloneczko.pl.

W rubryce CEL SZCZEGÓŁOWY 1% należy wpisać : 150/H ALEKSANDER HELLER

bądź bezpośrednio na konto żony Olka -Agnieszki Heller

35 8126 1020 0043 2654 3000 0010 (Bank Spółdzielczy w Skoczowie).

"Mając odpowiednie wsparcie żadna porażka nie jest w stanie ściągnąć Cię na samo dno"