Rozpoznajesz te osoby? Skontaktuj się z nami - Wiadomości - Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie

Wiadomości

Rozpoznajesz te osoby? Skontaktuj się z nami

Data publikacji 16.03.2021

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości osób, które podejrzewane są o udział w oszustwach. Publikujemy ich zdjęcia. Jeśli ktokolwiek zna te osoby, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny pod numerem 47 8573 200, 47 8573 283. Można też informować pisząc e-mail na adres: dyzurny@cieszyn.ka.policja.gov.pl.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości osób, które podejrzewane są o udział w oszustwach. ich zdjęcia. Jeśli ktokolwiek zna te osoby proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny pod numerem 47 8573 200, 47  8573 283. Można też informować pisząc e-mail na adres: dyzurny@cieszyn.ka.policja.gov.pl .

Sprawcy przestępstw, których wizerunki publikujemy, w 2019 roku dokonali szeregu oszustw, za pośrednictwem jednego z popularnych portali internetowych, podczas zawierania transakcji kupna-sprzedaży towarów.  Oferowali do sprzedaży różne towary w bardzo atrakcyjnych cenach, a następnie domagali się płatności przelewem przed wysłaniem towaru. Po dokonaniu takiej wpłaty przez pokrzywdzonego, kontakt ze sprzedającym się urywał, a produkt nigdy nie trafiał do odbiorcy. Zamieszczone poniżej fotografie przedstawiają wizerunki osób biorących czynny udział w przestępczym procederze, które wypłaciły gotówkę pochodzącą z przestępstwa, z bankomatów zlokalizowanych na terenie Czech.

Wszystkim informującym gwarantujemy anonimowość.

Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości kobiet lub mające wiedzę na temat zdarzenia, proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie przy ulicy Wojska Polskiego 2 lub pod nr tel. 47 8573 200, 47  8573 283. Można też informować pisząc na e-mail dyzurny@cieszyn.ka.policja.gov.pl