Wiadomości

Darmowa diagnostyka oświetlenia!

Data publikacji 23.10.2023

Darmowa diagnostyka oświetlenia? Dlaczego nie? Policjanci z Cieszyna włączyli się w akcję "Twoje Światła - Nasze Bezpieczeństwo" i zapraszają do bezpłatnego sprawdzania świateł samochodowych. Każdy kierowca wie, jak ich prawidłowe działanie, szczególnie w okresie jesieno-zimowym, jest istotne dla bezpieczeństwa. Nie zwlekaj i sprawdź swoje oświetlenie- od 25 października do 10 listopada- całkowicie za darmo!

Prawidłowe działanie świateł jest uwarunkowane, poza ich ogólnym stanem technicznym, właściwym ustawieniem wysokości, prawidłowym rozkładem granicy światła i cienia oraz emitowanym natężeniem.
Wymienione elementy często wymagają profesjonalnej oceny i dlatego, w ramach prowadzonej przez cieszyńskich policjantów działań związanych z kampanią "Twoje Światła - Nasze Bezpieczeństwo kierowcy będą mieli możliwość DARMOWEGO sprawdzenia świateł swoich samochodów- i to codziennie!
Akcja potrwa od 25 października do 10 listopada i prowadzona jest przez Stację kontroli Pojazdów w Cieszynie przy ul. Stawowej 81. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych!
W ramach akcji ogólnopolskiej można również zdiagnozować oświetlenie swojego pojazdu- taka możliwość na terenie całego kraju będzie miała miejsce w dniach 21 i 28 października, 18 listopada oraz 9 grudnia, kierowcy będą mogli bezpłatnie sprawdzić światła na wybranych stacjach kontroli pojazdów- szczegółowe informacje znajdziecie Państwo pod tym linkiem - Ruszyła akcja "Twoje Światła - Nasze Bezpieczeństwo"

 plakat akcji-opis w tekście

Powrót na górę strony