Wiadomości

Pożar domu w Wiśle. Nie żyje 82-letnia kobieta

Data publikacji 01.12.2023

Dziś w nocy w Wiśle doszło do pożaru budynku jednorodzinnego. Niestety, w trakcie akcji gaśniczej w środku znaleziono ciało 82-letniej kobiety. Na miejscu zdarzenia czynności procesowe pod nadzorem prokuratora wykonywali policjanci z zespołu kryminalnego wraz z technikiem kryminalistyki. Wiślańscy policjanci wyjaśniają okoliczności, które doprowadziły do tragedii.

Pożar wybuchł w jednym z domów w Wiśle, krótko przed północą. Ogień i dym obudziły mieszkankę, która natychmiast zaalarmowała służby ratownicze o zdarzeniu. Żywioł w dużym stopniu już się rozprzestrzenił, dlatego niemożliwym było natychmiastowe wejście do środka. Niestety, w trakcie akcji gaśniczej strażacy znaleźli w domu ciało 82-letniej kobiety. Na miejscu zdarzenia czynności procesowe pod nadzorem prokuratora wykonywali policjanci z zespołu kryminalnego wraz z technikiem kryminalistyki. Śledczy z Wisły pod nadzorem prokuratora i we współpracy z biegłym z zakresu pożarnictwa wyjaśniają teraz szczegółowe okoliczności pożaru.

Przypominamy!

W sezonie grzewczym dochodzi do częstych zatruć czadem. To cichy zabójca, który działa bardzo szybko. Zachęcamy do montażu w domach czujników, które w porę zaalarmują o niebezpieczeństwie. To niewielki koszt sięgający od 20 do 150 złotych, który może uratować życie.

 

 

Powrót na górę strony