Wiadomości

„Mikołajkowe dzięki” od uczniów dla policjantów

Data publikacji 06.12.2023

Skoczowskich policjantów spotkała dziś niezwykła niespodzianka. Niespodziewanie odwiedziły ich dzieci, które w ramach swojej akcji „Mikołajkowe dzięki” przekazały wszystkim policjantom najpiękniejszy dar – swój uśmiech i podziękowania oraz wdzięczność za służbę. Do tego dołożyły własnoręcznie wykonane świąteczne upominki – policjanci odwdzięczyli się… a jakże! Słodyczami !

Policjanci ze Skoczowa nie spodziewali się takich odwiedzin, jak te, które miały miejsce dziś rano, w mikołajkową środę. Mundurowych oraz pracowników cywilnych odwiedziły dzieci skoczowskiej szkoły i wręczyły pisemne podziękowania za służbę oraz własnoręcznie wykonane upominki świąteczne. Choć dużo można by pisać, to nic nie odda pięknych słów skierowanych do policjantów:

 „Szanowni Pracownicy Komisariatu Policji w Skoczowie

„Mikołajkowe dzięki” to prowadzona od kilku lat w naszej szkole akcja, podczas której dziękujemy osobom, które w życiu codziennym służą drugiemu człowiekowi. W tym roku pragniemy wyrazić nasze uznanie dla Waszej pracy. Dziękujemy za dbanie o nasze bezpieczeństwo i pomoc w różnych sytuacjach. Mamy nadzieję, że wykonane przez nas upominki sprawią Wam radość.”

Życzymy Spokojnych Świąt Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Skoczowie”

 

My też dziękujemy i nigdy nie zapomnimy Waszych odwiedzin!

  zdjęcie grupowe-dzieci i policjanci obok siebie pozują do zdjecia w komisariacie przy napisie policja Skoczów

  zdjęcie z podziekowaniami - opis w tekście

 

Powrót na górę strony