Wiadomości

Policjanci grają z WOŚP

Data publikacji 27.01.2024

Już w niedzielę 28 stycznia odbędzie się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku nad bezpieczeństwem uczestników w całym kraju będzie czuwało kilka tysięcy policjantów. W tym roku cieszyńscy policjanci spotkają się z Wami na Rynku w Wiśle, na placu Hoffa- oczywiście będzie profilaktyka, jak i możliwość sprawdzenia policyjnych pojazdów oraz sprzętu. Na aukcję charytatywną przekazaliśmy niepowtarzalny obraz autorstwa Komendanta Powiatowego Policji w Cieszynie inspektora Jacka Stelmacha. Serdecznie zapraszamy na spotkanie i do licytacji!

Aukcja związana z licytacją obrazu została przygotowana i jest wystawiana przez Sztab WOŚP Wiśle. Autorem obrazu jest Komendant Powiatowy Policji w Cieszynie inspektor Jacek Stelmach."Pamiętajmy, że "pomagać może każdy i wszędzie"- poniżej link do aukcji

https://allegro.pl/oferta/obraz-komendatnta-powiatowego-policji-w-cieszynie-15094092573

Zapraszamy wszystkich do licytacji!

W niedzielę 28 stycznia oczywiście zapraszamy do pozostałych wydarzeń.

O godzinie 14 spotkamy się z Wami na Rynku w Wiśle, na placu Hoffa, gdzie odbędzie się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mnóstwo atrakcji dla każdego, pokazy, licytacje, występy, koncerty i wiele innych atrakcji, które warto zobaczyć! Oczywiście będzie profilaktyka, jak i możliwość sprawdzenia policyjnych pojazdów oraz sprzętu.

Z kolei od godziny 10.00 zapraszamy do kibicowania siatkarzom! Dzielnicowy wiślańskiego komisariatu aspirant Bogusław Bury organizuje kolejny turniej charytatywny, podczas którego tym razem wszystkie zebrane środki przekazane będą na Finał 32. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas turnieju nie zabraknie wolontariusza, który będzie kwestował w związku z finałem WOŚP. Rywalizować będą ze sobą reprezentacje policjantów z Komisariatu Policji w Wiśle, Nadleśnictwa Wisła, zespół złożony z mieszkańców Gminy Istebna oraz gościnnie drużyny z Rajczy. Drużyny będą walczyć o ręcznie rzeźbione drewniane serce WOŚP.

Emocje będą zapewne na najwyższym poziomie, dlatego zapraszamy do kibicowania, trybuny hali widowiskowo-sportowej Szkoły Podstawowej w Istebnej 1345 otwierają się dla wszystkich kibiców o 10.00!

Powrót na górę strony