Wiadomości

Policjanci grali z WOŚP

Data publikacji 28.01.2024

Cieszyńscy mundurowi aktywnie włączyli się w 32.Finał WOŚP 2024. Policjanci w Wiśle przypominali o ważnych profilaktycznych aspektach oraz promocji służby w policji. "Bezpieczne Ferie 2024" oraz POLICJĘ TWORZĄ LUDZIE — TWÓRZMY JĄ RAZEM, odgrywały kluczową rolę. Najważniejsze było jednak bezpieczeństwo całego Finału, czyli wolontariuszy i uczestników okolicznych imprez.

Przypominamy, że nadal można licytować dla Orkiestry! Zapraszamy do licytacji obrazu, która została przygotowana i jest wystawiana przez Sztab WOŚP Wiśle. Autorem obrazu jest Komendant Powiatowy Policji w Cieszynie inspektor Jacek Stelmach. Pamiętajmy, że „pomagać może każdy i wszędzie"- poniżej link do aukcji


https://allegro.pl/oferta/obraz-komendatnta-powiatowego-policji-w-cieszynie-15094092573
Zapraszamy wszystkich do licytacji!

                 obraz     obraz
Dla Orkiestry zagrał dzielnicowy z Wisły aspirant Bogusław Bury. Podczas zorganizowanego przez niego turnieju siatkarskiego na rzecz WOŚP kwestowali kibicujący wolontariusze, a zwycięzcy turnieju otrzymali pamiątkowe drewniane serce WOŚP. Cieszyńską policję można było się spotkać na Rynku w Wiśle, gdzie zaplanowanych było wiele atrakcji dla turystów i mieszkańców. Policjanci wspierali Orkiestrę od wczesnego popołudnia. Dwa radiowozy oraz policyjny quad były widocznym symbolem obecności policji na głównych wydarzeniach organizowanych w mieście. Działały jako mobilne punkty informacyjne, oferując niezbędne wiadomości na temat bezpieczeństwa publicznego, przeciwdziałania przestępczości oraz możliwości rozpoczęcia służby w Policji. Na stoisku promującym Policję, każdy chętny mógł obejrzeć policyjne wyposażenie lub też zasiąść za kierownicą radiowozu. Mundurowi chętnie odpowiadali na pytania dotyczące ich codziennej służby, a zainteresowanym tłumaczyli, jakie trzeba spełnić warunki, by wstąpić w policyjne szeregi. Do uczestników imprez trafiły również specjalnie przygotowane na tę okazję ulotki. Poprzez otwarte dyskusje i prezentacje, policjanci dzielili się wiedzą na temat zagrożeń i sposobów radzenia sobie w sytuacjach potencjalnie niebezpiecznych.

                        dzielnicowy i dzieci

  • zdjęcie-dzień, małe dziecko siedzi na quadzie
  • zdjęcie-dzień , tłum ludzi, jasno
  • zdjęcie wspólne uczestników turnieju siatkarksiego na hali gimnastycznej
  • zdjęcie- sala gimnastyczna, dzielnicowy Bogusław Bury i wolontariusze WOŚP pozują do zdjęcia
  • zdjęcie -obraz na licytację
  • zdjęcie -obraz na licytację
Powrót na górę strony