Wiadomości

Pomoc, która nic nie kosztuje

Data publikacji 04.04.2024

Nie wszyscy mają szczęście cieszyć się dobrym zdrowiem, wiele osób potrzebuje długiego i kosztownego leczenia ratującego życie czy poprawiającego jego jakość. W ich leczeniu pomóc może każdy z nas. Wystarczy przeznaczyć 1,5% z należnego podatku ze wskazaniem na rzecz konkretnej osoby. Wśród tych osób są również policjanci cieszyńskiego garnizonu. Jeśli jeszcze nie masz wybranego konkretnego celu, może zdecydujesz się przekazać 1,5% podatku, aby wspomóc jedną z przedstawionych poniżej osób.

"Mając odpowiednie wsparcie żadna porażka nie jest w stanie ściągnąć Cię na dno"

Każda wpłata, nawet ta najmniejsza, ma ogromną wartość! Wspólnie możemy więcej. Zachęcamy do wspierania Olka i Piotra- policjantów cieszyńskiego garnizonu, którzy pełnili służbę z wielkim zaangażowaniem, niejednokrotnie narażając swoje zdrowie i życie dla innych. Dziś możemy się im wszyscy odwdzięczyć w bardzo prosty sposób- przekazując 1,5% należnego podatku. To tylko kilka kliknięć, więc nie narażasz się w żaden sposób, a wymiernie pomagasz tym, którzy dbali o twoje bezpieczeństwo!

Piotrek Glenc


Piotrek to były dzielnicowy Komisariatu Policji w Ustroniu, który zawsze był gotów nieść pomoc każdemu, kto jej potrzebował. Nigdy nie pozostawiał nikogo w potrzebie. Teraz, po ciężkim wypadku, potrzebuje wsparcia finansowego, żeby walczyć o powrót do zdrowia.

Każdy może wesprzeć Piotrka przekazując na jego leczenie 1,5 % podatku. W formularzu PIT wystarczy wpisać Numer KRS0000396361 - cel szczegółowy 1,5% 0110783 Piotr
Link do strony z opisem, jak dokonać wpłaty- https://www.siepomaga.pl/piotr-glenc/procent-podatku

 


Aleksander Heller


Olek jest byłym policjantem z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie. Przez ostatnie lata służby pracował w ogniwie patrolowo-interwencyjnym w Komisariacie Policji w Skoczowie, a ponad 25 lat pracy czuwał nad bezpieczeństwem mieszkańców i niósł pomoc tym, którzy jej potrzebowali.
Olek pochodzi z Brennej. Niedługo po tym, jak przeszedł na zasłużoną emeryturę, uległ poważnemu wypadkowi. Upadł z wysokości kilku metrów. Jeden moment, jedna chwila i wyrok, który usłyszeli najpierw jego najbliżsi, a później on sam... Dlatego zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie i pomoc finansową naszego Kolegi.

Wpłat można dokonywać poprzez portal fundację Słoneczko- www.fundacja-sloneczko.pl.
W rubryce CEL SZCZEGÓŁOWY 1,5 % należy wpisać : 150/H ALEKSANDER HELLER
bądź bezpośrednio na konto żony Olka -Agnieszki Heller
35 8126 1020 0043 2654 3000 0010 (Bank Spółdzielczy w Skoczowie).

 

 

Powrót na górę strony