Rajd Śląska 2025– mapy etapów i utrudnienia w ruchu
W najbliższy weekend - od 19 do 21 września odbędzie się samochodowy Rajd Śląska. W kilku miejscach będzie on przebiegał na drogach powiatu cieszyńskiego. Gdzie odbędą się zmagania kierowców rajdowych na odcinkach specjalnych? W Ochabach, Marklowicach Górnych, Hażlachu, Kowalach i Kiczycach. W związku z tym wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym. Prosimy wszystkich o takie zaplanowanie przyjazdów, aby uniknąć "kolizji" z imprezą. Jednocześnie apelujemy o rozsądne i bezpieczne kibicowanie oraz respektowanie poleceń osób czuwających nad bezpieczeństwem imprezy.
Szczegółowe informacje dotyczące odcinków specjalnych znajdą Państwo w załączonych plikach oraz na stronie internetowej organizatora rajdu - Rajd Śląska.
W związku z tą imprezą w dniach 19-21 września nastąpią utrudnienia w ruchu na terenie powiatu cieszyńskiego, szczególnie w Marklowicach Górnyh, Kiczycach, Kowalach , Ochabach i Hażlachu.
Na stornie można sprawdzić trasę rajdu oraz godziny utrudnień. Apelujemy o zdrowy rozsądek i bezpieczne oglądanie zmagań kierowców.
Przed wszystkim apelujemy, zeby zapoznac się z zasadami bezpieczeństwa obowiązujacymi na trasie- szczególy na stronie organizatora w sekcji BEZPIECZEŃSTWO
-
OS3 hazlach_2025-kibice https://rajdslaska.pl/ -
OS 4 Kowale i gmina-jasienica_2025-kibice https://rajdslaska.pl/ -
OS 9-12_marklowice-gorne_2025-kibice https://rajdslaska.pl/ -
OS 10-13_kiczyce_2025-kibice https://rajdslaska.pl/ -
OS11-14_Ochaby_2025-kibice https://rajdslaska.pl/ -
mapa etap I https://rajdslaska.pl/ -
mapa etap II https://rajdslaska.pl/