Poszukiwani/zaginieni

Odwołujemy poszukiwania za 39-letnią Katarzyną G. i jej dwójką dzieci

31 lipca informowaliśmy o poszukiwaniach związanych z zaginięciem 39-letniej kobiety oraz dwójki jej dzieci. Mundurowi ustalili jej miejsce pobytu i zakończyli poszukiwania. Serdecznie dziękujemy zaangażowanym w działania przedstawicielom mediów oraz wszystkim osobom przekazującym ważne informacje i wskazówki i jednocześnie zwracamy się z prośbą o usunięcie wizerunku ze swoich stron.

Jak wynikało z ustaleń, ostatni kontakt z zaginioną miał miejsce 25 lipca 2023 roku. Zaginiona 39-latka wraz z dziećmi opuściła tymczasowe lokum w Wiśle wraz z dziećmi, 7-letnim Filipem Z. oraz 11-letnią Mają Z. i udała się w nieznanym kierunku. Policjanci z Cieszyna zostali poinformowani przez policjantów z Niemiec, że kobieta wraz z dziećmi wróciła do miejsca zamieszkania w Niemczech i zakończyli poszukiwania.

Serdecznie dziękujemy zaangażowanym w działania przedstawicielom mediów oraz wszystkim osobom przekazującym ważne informacje i wskazówki i jednocześnie zwracamy się z prośbą o usunięcie wizerunku ze swoich stron.

  • zdjęcie-policyjna rozeta, napis pomagamy i chronimy oraz nr 112 na masce przedniej samochodu Policji
Powrót na górę strony