Poszukiwani/zaginieni

Poszukujemy sprawcę kradzieży rozbójniczej

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie poszukują mężczyzny, który podejrzewany jest o kradzież rozbójniczą. Publikujemy jego zdjęcie. Jeśli komukolwiek znana jest jego tożsamość, proszony jest o kontakt z policjantami pod numerem 47 857 32 00 lub 47 857 32 55. Można też informować, pisząc e-mail na adres: dyzurny@cieszyn.ka.policja.gov.pl. Wszystkim informującym gwarantujemy anonimowość.

Do zdarzenia doszło 6 listopada w drogerii w Cieszynie przy ulicy Liburnia. Sprawca około godziny 16.50 ukradł kosmetyki warte 219,99 złotych i bezpośrednio po kradzieży użył przemocy wobec pracownika sklepu, a następnie uciekł. Monitoring sklepu zarejestrował wizerunek mężczyzny, który podejrzewany jest o kradzież rozbójniczą. Publikujemy jego zdjęcie.
Wszystkim informującym gwarantujemy anonimowość.
Każdego, kto ma informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, prosimy o kontakt w dowolnej formie. Kontakt telefoniczny z policjantami pod nr tel. 47 857 25 00 lub 47 857 32 55. Można też informować, pisząc e-mail na adres dyzurny@cieszyn.ka.policja.gov.pl.

  • zdjęcie- mężczyzna w sklepie
  • zdjęcie- mężczyzna w sklepie
  • zdjęcie- mężczyzna w sklepie
  • zdjęcie- mężczyzna w sklepie
Powrót na górę strony