Poszukiwani/zaginieni

Poszukujemy sprawcę uszkodzenia ciała

Policjanci z Komisariatu Policji w Skoczowie poszukują mężczyzny, który podejrzewany jest o spowodowanie obrażeń ciała pracownika ochrony. Publikujemy jego zdjęcie. Jeśli komukolwiek znana jest jego tożsamość, proszony jest o kontakt z policjantami pod numerem 47 857 32 00 lub 47 857 32 55. Można też informować, pisząc e-mail na adres: dyzurny@cieszyn.ka.policja.gov.pl. Wszystkim informującym gwarantujemy anonimowość.

Do zdarzenia doszło 18 lipca 2023 roku przed sklepem w Skoczowie przy ulicy Górny Bór. Nieustalony sprawca około godziny 12.00 usiłował ukraść towar, ale został zauważony przez pracownicę ochrony. Wówczas porzucił  kradzione przedmioty i podczas próby ujęcia użył przemocy wobec interweniującej kobiety, a następnie uciekł. W trakcie szarpaniny spowodował uszczerbek na zdrowiu u poszkodowanej. Publikujemy wizerunek sprawcy zarejestrowany przez kamerę monitoringu, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości. Wszystkim informującym gwarantujemy anonimowość.
Każdego, kto ma informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, prosimy o kontakt w dowolnej formie. Kontakt telefoniczny z policjantami pod nr tel. 47 857 36 10, 47 857 25 00 lub 47 857 32 55. Można też informować, pisząc e-mail na adresdyzurny@cieszyn.ka.policja.gov.pl.

  • zdjęcie-wizerunek sprawcy
  • zdjęcie-wizerunek sprawcy
Powrót na górę strony