Poszukiwani/zaginieni

Odwołujemy poszukiwania za 12-letnią Wiktorią

Odwołujemy poszukiwania za 12-letnią Wiktorią, która zaginęła dziś (15 stycznia) w godzinach porannych. Dziewczynka została odnaleziona dzięki zgłoszeniu osoby, która rozpoznała udostępniony za pośrednictwem facebooka wizerunek zaginionej. Wszystkim dziękujemy bardzo za współpracę i zaangażowanie, dzięki której doszło do ustalenia miejsca pobytu zaginionej. Zwracamy się również z prośbą o usunięcie wizerunku poszukiwanej ze swoich stron.

12-latka została odnaleziona przez policjantów z Chorzowa. Informację o zaginionej przekazała osoba, która rozpoznała udostępniony i rozpowszechniony za pośrednictwem facebooka wizerunek zaginionej. Zgłaszająca o tym fakcie powiadomiła dyżurnego Komisariatu Policji w Strumieniu, który natychmiast nawiązał współpracę z policjantami Komendy Miejskiej w Chorzowie. Mundurowi tamtejszej jednostki natychmiast udali się we wskazane miejsce i potwierdzili tożsamość zaginionej. Dziewczynka została otoczona opieką. Nic się jej nie stało.

Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w poszukiwania oraz udostępniającym informację. Sytuacja ta pokazuje, że działając wspólnie w trosce o bezpieczeństwo i dla dobra innych, możemy robić to szybko i skutecznie.

  • napis pomagamy i chronimy-Policja na masce radiowozu policji
Powrót na górę strony