2011 Rok Pieszego

Wygrana kampanii

Policjanci z cieszyńskiej drogówki w ramach kampanii „Trzeci krok - rok pieszego - rozsądny i widoczny pieszy” przeprowadzili akcję promującą bezpieczeństwo pieszych podczas 6 Kręciołka Samochodowego.

Policjanci z cieszyńskiej drogówki w ramach kampanii „Trzeci krok - rok pieszego - rozsądny i widoczny pieszy” przeprowadzili akcję promującą bezpieczeństwo pieszych podczas 6 Kręciołka Samochodowego. Konkurs umiejętności jazdy samochodem odbył się w Dzień Dziecka na terenie cieszyńskiego amfiteatru. Pierwsze miejsce zajął kierowca Fiata 126p z napisami kampanii 2011- Rok pieszego !!!

 

Podczas obchodów Dnia Dziecka w Cieszynie policjanci pomagali w organizowaniu wielu imprez. Cieszyńska drogówka włączyła się do promocji bezpieczeństwa ruchu drogowego podczas tradycyjnego Kręciołka Samochodowego o Puchar Dyrektora ZST. Impreza była organizowana przez ZST w Cieszynie i Automobilklub Cieszyński. W zabawie uczestniczyły ponad 32 załogi. Za kierownicą samochodów zasiedli uczniowie i absolwenci tej szkoły. Jeden z uczestników promował akcję drogówki "2011 - rok pieszego". Arkadiusz Korzonek z Pogórza okleił swojego Fiata 126p, z numerem startowym 23, w logo kampanii. Przed 10.00 rano cieszyński amfiteatr zapełnił się kibicami. Po dwóch godzinach zmagań zawodników w kategorii absolwentów kierujących pojazdami do 903cm³ 1 miejsce zajął Arkadiusz Korzonek !!!

Powrót na górę strony