2011 Rok Pieszego

"Dzieciaki z odblaskami" w SP 3

W Szkole Podstawowej Nr 3 w Cieszynie odbyły się zajęcia z policjantem drogówki w ramach kampanii "Trzeci krok - rok pieszego - rozsądny i widoczny pieszy”. Cieszyńscy policjanci przypomnieli uczniom o zasadach bezpiecznego poruszania się po drodze.

W Szkole Podstawowej Nr 3 w Cieszynie odbyły się zajęcia z policjantem drogówki w ramach kampanii "Trzeci krok - rok pieszego - rozsądny i widoczny pieszy”. Cieszyńscy policjanci przypomnieli uczniom o zasadach bezpiecznego poruszania się po drodze. Z tej okazji funkcjonariusz drogówki asp. Robert Wajda podarował wszystkim uczestnikom odblaskowe upominki.

W Szkole Podstawowej Nr 3 w Cieszynie przy ulicy Hallera, ponad 70 uczniów, miało okazję przypomnieć sobie zasady bezpieczeństwa na drodze. Ważne i przydatne informacje przekazał im policjant w ramach trwającej kampanii Rok Pieszego. Podczas spotkania st. asp. Robert Wajda z cieszyńskiej drogówki omówił zasady bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię, poruszania się w pobliżu drogi oraz czyhające na pieszych niebezpieczeństwa. Na zakończenie spotkania wszyscy otrzymali elementy odblaskowe. Teraz wszystkie „odblaskowe dzieciaki” z tej szkoły będą na drodze widoczne i bezpieczne.

Powrót na górę strony