2011 Rok Pieszego

300 uczniów na spotkaniu z policjantem

Policjanci z cieszyńskiej drogówki kontynuują spotkania z dziećmi na terenie całego powiatu w ramach akcji "2011 rok pieszego - rozsądny i widoczny pieszy". Podczas kolejnej wizyty w w SP Nr 1 Skoczowie mundurowi przekazali dzieciom podstawowe informacje

Policjanci z cieszyńskiej drogówki kontynuują spotkania z dziećmi na terenie całego powiatu w ramach akcji "2011 rok pieszego - rozsądny i widoczny pieszy". Podczas kolejnej wizyty w w SP Nr 1 Skoczowie mundurowi przekazali dzieciom podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa na drodze. W tej szkole st. asp. Robert Wajda przeprowadził zajęcia dla 300 dzieci!

Policjant drogówki st. asp. Robert Wajda, przeprowadził wczoraj kolejne spotkanie z dziećmi w ramach akcji "2011 rok pieszego - rozsądny i widoczny pieszy". W krótkich wystąpieniach funkcjonariusz zwracał uwagę dzieciom na sprawy bezpieczeństwa w czasie codziennej drogi do szkoły i powrotu do domu po zajęciach. Przypominał dzieciom o bezpiecznym przechodzeniu przez jezdnię, a także zwracał uwagę na konieczność używania odblasków w czasie wieczornych powrotów do domu. Tego typu wystąpienia policjantów mają na celu propagowanie bezpieczeństwa wśród dzieci oraz uświadomienie zagrożeń, jakie mogą spotkać najmłodszych na drogach. Tradycyjnie uczniowie otrzymali odblaskowe opaski.

Poniżej zdjęcia ze spotkania

Powrót na górę strony