Wiadomości

Zapraszamy do udziału w konferencji pt.: „Wędrując ku dorosłości”

Data publikacji 03.04.2024

Policjanci oraz Stowarzyszenie „Pomocna Dłoń Blisko Ciebie” we współpracy z Powiatem Cieszyńskim zapraszają uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu cieszyńskiego do udziału w konferencji organizowanej z okazji Światowego Dnia Zdrowia.

Konferencja pt.: „Wędrując ku dorosłości”, odbędzie się 10 kwietnia 2024 r. o godz. 10.00 w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Cieszynie przy ul. Bobreckiej 29.

Celem konferencji będzie udzielenie odpowiedzi na pytania, które pojawiają się w okresie dorastania, wskazanie młodym ludziom sposobów, w jaki mogą sobie poradzić w obliczu problemów, m.in. takich jak:
- obawy przed dorosłością,
- obawy przed odpowiedzialnością, z którą związana jest pełnoletniość,
- radzenie sobie z trudnymi przeżyciami,
- jak dbać o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne,
- jak dbać o higienę,
- jak zdrowo się odżywiać.

Zaproszeni prelegenci: specjalista psychiatrii dzieci i młodzieży, psycholog, funkcjonariusz policji, położna, pielęgniarz, dietetyk oraz fizjoterapeuta.

Będzie kontynuowany przekaz ubiegłorocznej konferencji, zwracający uwagę młodych ludzi na ważność zdrowych relacji międzyludzkich, a także o dbałość o własne zdrowie fizyczne i psychiczne.

Prosimy o potwierdzenie udziału 5 - 7 uczniów wraz z opiekunem szkolnym w terminie do 4 kwietnia 2024 r., kontakt: Olga Białoń kom. 798 345 902 lub Beata Szymańska 534 967 028.  

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji.

 

 

źr.www.powiat.cieszyn.pl

Pliki do pobrania

  • 1.17 MB
    informacja na temat spotkania, opis w tekście i pliku docx
Powrót na górę strony