Oficer prasowy

Oficer prasowy                                                             

st. asp. Krzysztof PAWLIK

numer telefonu 47 85 73 210;  telefon komórkowy +48 600974053

e-mail: rzecznik@cieszyn.ka.policja.gov.pl

kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 15.00

Po godzinie 15.00 oraz w sobotę, niedzielę i dni świąteczne, pod wskazanym wyżej numerem telefonu komórkowego, udzielane są tylko pilne informacje na temat nagłych zdarzeń nadzwyczajnych.

Oficer prasowy nie udziela porad prawnych, nie odpowiada na pytania prawne, nie dokonuje interpretacji przepisów prawa oraz nie przyjmuje skarg i wniosków od interesantów. Adres poczty e-mail rzecznik@cieszyn.ka.policja.gov.pl nie służy do przekazywania zawiadomień o czynach zabronionych oraz przesyłania pism procesowych.Oficer prasowy odpowiada wyłącznie na listy dziennikarzy, pozostała korespondencja kierowana jest do Komendanta Powiatowego Policji w Cieszynie. By skrócić czas oczekiwania na odpowiedź, osoby nie będące dziennikarzami mogą wysyłać listy bezpośrednio na e-mail:  komendant@cieszyn.ka.policja.gov.pl

Oficer prasowy przekazuje informacje dziennikarzom w dni powszednie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 15.00 pod stacjonarnym numerem telefonu: 47 85 73 210 i tel. kom. +48 600 974 053. W tym czasie, oprócz informacji o bieżących wydarzeniach, udzielane są odpowiedzi dotyczące analiz bezpieczeństwa, statystyk, porad prewencyjnych i innych, związanych z działalnością cieszyńskiej policji.

W przypadku nieobecności st. asp. Krzysztofa Pawlika informacji prasowych udzielają:

mł.asp. Wojciech Ficek

kom. Piotr Jakubiec

kom. Rafał Domagała
 

 

 

 

 

Powrót na górę strony